Výuka cizích jazyků

Ovládat další jazyk je krásný pocit, myslet a mluvit jím je otevření další dimenze, dalších dveří ve Vašem mozku. Zároveň je to však i cesta a práce na celý život. Abych Vám byla jako učitelka a průvodkyně na této cestě co nejvíce nápomocna, snažím se při výuce o:

  • rovnoměrné rozvíjení všech čtyř jazykových schopností: mluvení, poslech, porozumění textu i psaný projev;
  • individuální přístup: přizpůsobení se požadavkům, ale i ohled na Vaše schopnosti a preference;
  • e-learningová podpora v sekci „pro studenty“;
  • používání moderních učebnic (výběr dle domluvy) a aktivizačních výukových metod;
  • pozitivní atmosféru, ocenění práce a uvědomování si pokroků.

Individuální výuka

Lekce je věnována pouze Vám. Obsahová náplň, styl výuky, tempo i přístup lektora jsou přizpůsobeny Vašim požadavkům. Dopřejte si tento luxus individuální výuky, pokud preferujete efektivitu a rychlý (nebo naopak pomalý, ale jistý) pokrok. Nejlepší volba také pro ty, kteří se ostýchají mluvit před druhými nebo potřebují klid a soustředění pro práci.

Výuka může probíhat také v malé skupince 2 - 3 osob. Rozšiřují se možnosti diskuze, hravých a simulačních aktivit, zároveň je zachována možnost individuálního přístupu učitele. Říká se, že ve dvou se to „lépe táhne“ a finanční úspora také není zanedbatelná. Máte-li kamarádku, kolegu nebo spolužáka podobné úrovně, je tato volba optimální pro Vás.

Klasický kurz

Kurzy probíhají v zimním (září až leden) a letním semestru (únor až červen), výuka vždy jednou týdně. Náplň kurzů, používané učebnice i tempo vychází z poptávky a úrovně účastníků. Zachována je výhoda "nemasové výuky": minimálně 4 a maximálně 6 studentů v kurzu! Jedná se o nejlevnější variantu, což však neznamená nejmenší přínos :-)

Jednotlivé lekce / Doučování / Příprava ke zkouškám

Plavete v pravidlech slovosledu a pletou se Vám participia s gerundiem? Chcete se „rozmluvit“ před zkouškou nebo se potřebujete připravit na pololetní test? Pak využijte možnosti domluvit si nepravidelnou lekci či intenzivnější přípravný blok hodin, přesně dle Vašich potřeb.

Firemní výuka

Firemní kurz je možno „ušít na míru“ potřebám Vaší společnosti, jak s ohledem na pokročilost a počet účastníků, tak i z hlediska obsahu. Využijte pracovní dobu i ke svému osobnímu rozvoji či vzdělávání zaměstnanců přímo ve Vaší kanceláři! Cena lekce se odvíjí dle konkrétních požadavků. Působím v okrese Frýdek-Místek.

Pro maminky / tatínky na RD

Jste na rodičovské dovolené a připadáte si poněkud „intelektuálně nevyužitá/ý“? Víte, že v práci budete jazyky potřebovat a nemáte s prďolkou kdy se učit? Ve spolupráci s Centrem tety Lenky v Palkovicích nabízím možnost výuky jazyků s hlídáním dětí. Další informace a ceník viz www.tetalenka.snadno.eu.

Skype výuka

Pokud preferujete vymoženosti moderní komunikace nebo prostě jen patříte k těm, co „nemají čas nikam chodit“ (hehehe) nabízí se Vám i tato možnost výuky...

Máte jiné představy, požadavky, návrhy? Zavolejte, zkonzultujeme, domluvíme se…